افتتاح حساب پی پال وریفای همراه با مدارک – Paypal Account

 

افتتاح حساب پی پال ( Paypal ) وریفای همراه با مدارک

همان طور که می دانید افرادی که در ایران زندگی می کنند ( و نه ایرانی ها ) به دلیل تحریم از حق افتتاح یک حساب پی پال برای انجام خریدهای اینترنتی خود و یا دریافت درآمدهای اینترنتی محروم اند. مجموعه Payment24 از ۶ سال پیش تا کنون بعنوان مکانی امن و مطمئن در زمینه پرداخت های اینترنتی با پی پال فعال بوده و طی این مدت قریب به ۲۷۰ اکانت پی پال برای وب مسترها ، اشخاص حقوقی و حقیقی باز کرده است و طبق آمار موجود تا بحال از این تعداد %۱۰ اکانت ها بدلایل مختلف لیمیت شده اند و %۶ آنها توانسته اند با مدارکی که در اختیارشان قرار گرفته اکانت خود را از لیمیت خارج کنند. در ادامه به سوالاتی که شاید مدنظر اکثریت افراد باشد پاسخ داده شده است که میتوانید مطالعه نمایید.

 

پی پال چیست؟!
Paypal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. پی پال بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند.

 

با داشتن حساب پی پال چه کارهایی میتوان انجام داد؟!
شما با داشتن این اکانت میتوانید قریب به ۹۵% خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید. خرید از سایت eBay گرفته تا شارژ پنل دامین ، خرید هاست یا سرور ، خرید سرویس ، انتقال پول به حساب شخصی دیگر و …

 

من در ایران زندگی میکنم. به نظر شما آیا این اکانت به درد من میخورد ؟!
با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پال بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند در حساب خودشان دریافت کنند و یا خریدهایی که در اینترنت انجام می دهند بدون نیاز به واسطه باشد این حساب میتواند برایشان مفید واقع شود.

 

آیا حساب به نام شخص حقیقی باز می شود ؟!
بله ، در صورتی که شما شخصا پاسپورت داشته باشید حساب به نام خود شما باز می شود. فقط اینکه باید سن شما ۱۸ سال تمام باشد. در صورتی که پاسپورت نداشتید باید پاسپورت یکی از آشنایان نزدیک را فراهم کنید. در صورتی که نتوانید اسکن پاسپورت خود و یا شخص مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید امکان افتتاح حساب توسط ما وجود ندارد.

 

آیا شما مدارکی را برای از لیمیت خارج کردن حساب در اختیار ما قرار می دهید؟!
بله ، ما به ازای هر حسابی که باز می شود اسکن مدارک آن را هم برای شخص ارسال می کنیم تا اگر زمانی به هر دلیلی ( غیر از نقض قوانین پی پال ) حساب شما لیمیت شد شما بتوانید با ارائه آن مدارک به پی پال حساب خود را از لیمیت خارج کنید. برای هر اکانت یک آدرس مجزا اختصاص می یابد.

 

مدت زمان افتتاح حساب پی پال چقدر است؟
ما سعی می کنیم حساب ها را در کمتر از ۴۸ ساعت آماده کرده و تحویل دهیم ولی نهایت زمان آن ۴ روز کاری می باشد.

 

هزینه افتتاح حساب پی پال چقدر است؟!
هزینه افتتاح حساب پی پال از کشور امارات ۲۴۹٫۰۰۰ تومان می باشد که شامل موارد زیر می شود:
• افتتاح حساب پی پال وریفای به نام شخص شما و یا یکی از آشنایان شما که دارای پاسپورت می باشد.
• اختصاص یک آدرس خارج از کشور ( امارات )
• اختصاص یک عدد ریموت دسکتاپ یک ماهه رایگان
• صدور یک ویزا کارت فیزیکی یکساله برای وریفای حساب
• ارائه مدارک شامل یک قبض آب / برق از آدرس مورد نظر و یک اسکرین شات از ویزا کارت همچنین افرادی که خودشان ریموت دسکتاپ دارند مبلغ ۱۵٫۰۰۰ تومان از هزینه دریافتی برای این افراد کسر خواهد شد.

 

برای باز کردن حساب پی پال چه مدارکی باید ارسال شود ؟

  1. اسکن پاسپورت خود یا شخصی که میخواهید به نام او حساب باز شود. ( فقط قسمت نام ، نام خانوادگی و سال تولد مورد نیاز است و بقیه قسمت ها را میتوانید محو کنید. همچنین میتوانید با دوربین از آن قسمت عکس برداری کنید )
  2. ایمیلی که میخواهید جهت حساب پی پال استفاده شود. ( ارسال نام کاربری و رمز عبور ایمیل ) حتما نیاز نیست ایمیل شخصی خودتان باشد. بعدا میتوانید این ایمیل را به ایمیل اصلی خودتات تغییر دهید
  3. ارسال اطلاعات آی پی اختصاصی یا ریموت دسکتاپ خود در صورتی که نمی خواهید از سرویس ریموت دسکتاپ ارائه شده توسط ما استفاده کنید.

 

آیا میتوان ویزا کارت هایی که روی حساب صادر می شود را از طریق پی پال شارژ کرد؟!
طبق صحبتی که با شرکت ارائه دهنده این ویزا کارت ها انجام شده آنها ذکر کرده اند که چنین کاری شدنی نیست اما خود ما بارها این ویزا کارت ها را از طریق حساب پی پال بدون مشکل شارژ کرده ایم.

 

آیا میتوانم ویزا کارت را در اختیار داشته باشم ؟!
در صورتی که مایل باشید ویزا کارت برایتان ارسال شود با پرداخت ۱۵۰۰۰ تومان هزینه پستی میتوانیم ویزا کارت شما را برایتان ارسال کنیم ولی شما با داشتن اطلاعات ویزا کارت هم میتوانید تمام کارها را انجام دهید.

 

رفع مسئولیت:
به دلیل اینکه ما نمی توانیم کنترلی بر روی اکانت ها داشته باشیم و اینکه ممکن است از این اکانت ها کارهایی در جهت خلاف قوانین پی پال صورت پذیرد ما در قبال اکانت شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیریم. اما به مشتریانی که واقعا قصدی جز رفع نیازشان ندارند و کارهایشان را مطابق با قوانین پی پال انجام می دهند این اطمینان را می دهیم در صورتی که به نکات و توصیه هایی که هنگام تحویل اکانت به آنها گفته می شود عمل کنند هیچ گونه مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. توجه کنید که لیمیت شدن اکانت شما میتواند دستی یا توسط ربات پی پال بصورت اتوماتیک صورت پذیرد که در هر دو حالت اگر خلافی از شما سر نزده باشد و فقط نیاز به ارائه مدارک جهت تاییدیه به پی پال باشد شما با ارائه مدارکی که در اختیارتان قرار داده می شود میتوانید بدون هیچ دغدغه و استرسی اکانت خود را از لیمیت خارج کنید. اما از آنجایی که این اکانت ها %۱۰۰ قانونی نیستند هیچ گونه تضمینی در این زمینه وجود ندارد.