خرید کتب خارجی یکی از نیازمندی های اساتید و دانشجویان است، و برای کسب اطلاعات روز بسیار حیاتی است. متاسفانه ارسال کتب خارجی سفارش داده شده به صورت آنلاین به ایران ممکن نیست، و در صورتی که کاربر اقدام به سفارش کتب خارجی  نماید، کشور ایران در لیست سفارش موجود نیست.

برای رفع این مشکل پی برگ دو نوع خدمات ارائه میدهد:

1 – خرید کتاب به صورت الکترونیکی: ما میتوانیم کتاب های مورد نیاز شما را به صورت نسخه های الکترونیکی سفارش داده و به صورت فایل PDF یا ePub به شما تحویل دهیم. این کتابها به صورت اصلی (Original) از سایت های فروش کتاب مانند آمازون خریداری شده و مستقیما برای شما ارسال میگردند.

2- خرید کتاب فیزیکی و ارسال به ایران: در صورتی که کتابی نسخه الکترونیکی نداشته باشد، و یا شما نیازمند نسخه مکتوب (Hard Copy) باشید، ما میتوانیم کتاب را به آدرس دفتر خود در خارج از ایران سفارش دهیم و پس از دریافت کتاب آن را در ایران به شما تحویل دهیم. این خدمات تنها توسط پی برگ ارائه میشود.

همچنین در صورتی که نمیدانید در موضوع مورد نظر شما چه کتابهای موجود است، میتوانید از خدمات جستجوی علمی ما استفاده کنید. در این صورت شما موضوع و کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای ما ارسال میکنید، و ما پس از جستجو گزینه های موجود را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لطفا برای سفارش کتاب از فرم زیر استفاده کرده و یا با ما تماس بگیرید.

 

خرید اینترنتی کتاب های خارجی به صورت الکترونیکی یا Hard Copy