خرید مقالات و عضویت در ژورنال ها / کتاب ، مقالات ISI ، ژورنال های معتبر بین المللی ، Case Study،مقالات بین المللی

 

خرید کتاب های خارجی، خرید مقالات بین المللی،  Case Study و همچنین عضویت در ژورنال ها و مجلات بین المللی علمی خارجی یکی از نیازمندی های اساتید و دانشجویان است. این خدمات به صورت کامل توسط پی برگ ارائه می شود.

همچنین پی پیپال می تواند در زمینه جستجو و یافتن ژورنال ، کتاب یا  مقالات بین المللی مناسب نیز به شما کمک کند. شما می توانید موضوعات و کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید، کارشناسان ما پس از جستجو و یافتن نتایج مناسب، اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهند داد تا بتوانید گزینه مناسب خود را از بین موارد مرتبط انتخاب کنید.

برای دریافت این خدمات میتوانید از طریق فرم زیر اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال کنید، پس از بررسی درخواست شما از طریق تلفن یا ایمیل با شما تماس می گیریم.

اما در صورتی که تمایل داشته باشید تا شخصا نسبت به یافتن مقاله مناسب اقدام فرمایید ، می توانید از طریق سایت های مختلفی که برای این کار سرویس دهی می کنند استفاده نمایید. از جمله این سایت ها می توانید به این موارد اشاره کرد:

  • استفاده از امکان جستحوی تخصصی با استفاده از موتور جستجو ها ، این امکان در بخش جستجوی تخصصی گوگل و همچنین بخش جستجوی آکادمیک مایکروسافت وجود دارد.
  • راه دیگر از طریق وبسایت های رسمی ارایه کننده مقالات است. یکی از آنها IEEE می باشد که مقالات مورد نظرتان را از طریق این آدرس می توانید از این سایت خریداری کنید.
  • استفاده از سایت هایی که به طو رتخصصی به این کار می پردازند. همانند Scirus.com
  • علاوه بر این موارد ، سایت ژورنال ها نیز گاهی قابلیت فروش مقالات و یا ژورنال به صورت کامل را دارا هستند.

فرم درخواست خرید مقالات و کتاب

در صورتی که هر کدام از موارد بالا را انتخاب نموده اید ، می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را با ما مطرح کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته و درخواست شما را مورد بررسی قرار دهیم.

 

خرید مقالات و عضویت در ژورنال ها / کتاب ، مقالات ISI ، ژورنال های معتبر بین المللی ، Case Study،مقالات بین المللی