امروزه دانشگاه های زیادی در سراسر جهان ، شهریه دریافت نمی کنند و در عین حال دانشگاه های دیگری هم وجود دارند که هزینه های گزافی را بابت شهریه و سایر هزینه های جانبی دریافت می کنند. بر کسی پوشیده نیست که دریافت یا عدم دریافت شهریه ، ارتباطی با کیفیت تحصیل و اعتبار آن دانشگاه ندارد. اما بدون شک تقریبا همه این دانشگاه ها در یک چیز مشترک هستند و آن هم نیاز به سطح خاصی از زبان است. بنابراین پیش از اپلای برای دانشگاه ، باید از طریق ریپورت نمره آزمون خود به دانشگاه ها ، سطح زبان خود را به اطلاع آنها برسانیم.

ریپورت نمره آزمون GRE و ریپورت نمره تافل

دو آزمون GRE و TOEFL از جمله پر کاربرد ترین آزمون هایی هستند که برای تعیین سطح زبان دانشجویان و همچنین افرادی که در پی یافتن شغل در سطح بین المللی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. شما پس از شرکت در این آزمون ها و کسب نمره مورد قبول ، می توانید از امکانات این سایت ها برای ارسال نمره آزمون خود برای دانشگاه ها و موسسات آموزشی معتبر در سراسر جهان استفاده نمایید. ارسال نمره از این طریق کاملا رسمی تلقی شده و نیازی به تایید دیگری نیست.

برای درخواست ریپورت نمره خود ، می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. هزینه ارسال نمره آزمون تافل ، 18 دلار و هزینه ارسال نمره آزمون GRE ، برابر با 25 دلار است.

ریپورت نمره آزمون