پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee)، هزینه پذیرش دانشگاه ها

کلیه دانشجویانی که برای تحصیل در دانشگاه های خارجی اقدام می کنند ، برای پرداخت هزینه های خود دچار مشکلاتی می باشند. یکی از اصلی ترین مشکلات آن ها، پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها (Application Fee Payment) یا همان پرداخت  هزینه پذیرش (ثبت نام) دانشگاه می باشد.

با وجود اینکه بسیاری از دانشگاه ها به خصوص دانشگاه های اروپایی در کشور هایی نظیر اتریش ، نروژ، فنلاند و آلمان ، شهریه دانشگاه را حذف نموده اند. اما حتی دانشگاه های رایگان نیز متقاضیان را ملزم به پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee) می کنند. بنابراین همه افراد باید این مرحله را پشت سر بگذارند. عموماً پرداخت اپلیکیشن فی با ویزا کارت یا مستر کارت امکان پذیر است  و گاهی نیز پرداخت ها باید به صورت واریز به حساب بانکی دانشگاه صورت بگیرد.

گروه شریف ویزا با سابقه ی چندین ساله در پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه ها، پرداخت  آنلاین اپلیکیشن فی شما را انجام داده و در اسرع وقت رسید را برای شما ارسال می کند. از گزینه های زیر می توانید برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها استفاده کنید.

 

مراحل پرداخت اپلیکیشن فی application fee متناسب با نوع دانشگاه و کشور مربوطه متفاوت می باشد و معمولاً بصورت ذیل است:

 • انتخاب دانشگاه
 • پیدا کردن سایت دانشگاه
 • ایجاد اکانت کاربری
 • ورود اطلاعات به سایت دانشگاه
 • ذخیره کردن اطلاعات
 • ادامه مراحل تا رسیدن به صفحه پرداخت

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین ارزی هزینه اپلیکیشن فی

 1. لینک سایت دانشگاه مورد نظر
 2. نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به اکانت شما در سایت دانشگاه مورد نظر
 3. نام و نام خانوادگی به انگلیسی مطابق با گذرنامه
 4. ایمیل
 5. در صورت ذخیره نشدن اطلاعات شما در سایت دانشگاه مورد نظر، تمامی اطلاعات مورد نیاز تا مرحله پرداخت به اضافه اسکرین شات (screen shot) از تمام صفحات

 

 

ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی هزینه اپلیکیشن فی