ثبت نام آزمون iBT

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBTReviewed by بازارگردی on Aug 27Rating: 5.0پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل toefl ibt از طریق کارت اعتباری در کوتاه ترین زمان ممکنپرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل toefl ibt از طریق کارت اعتباری در کوتاه ترین زمان ممکن

تافل TOEFL مخفف عبارت Test of English as a Foreign Language به معنای «آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی» می باشد که  بیش از ۸۵۰۰ کالج، دانشگاه، و آژانس در ۱۳۰ کشور نمرات این آزمون را می پذیرند.
برگزاری آزمون تافل به روش اینترنتی iBT از سال ۲۰۰۵ شروع و به تدریج جایگزین روش های کاغذی و کامپیوتری شد.

در واقع آزمون تافل می تواند گذرنامه شما برای تحصیل در هر کشور انگلیسی زبانی باشد. این آزمون در تاریخ های ثابت (بیش از ۵۰ بار در سال) برگزار می گردد و تعداد دفعات شرکت در این آزمون برای هر شرکت کننده  نامحدود است، البته در یک بازه زمانی ۱۲ روزه نمی توانید بیشتر از یک بار در آزمون تافل شرکت کنید. زمان آزمون TOEFL iBT حدود ۴ ساعت و نیم می باشد.

در این نوع آزمون شرکت‌کنندگان بایستی در تاریخ‌های مشخص شده در محل حوزه آزمون حضور پیدا کرده و از طریق اینترنت آزمون را برگزار کنند. اعتبار مدرک این آزمون دو سال می باشد و فاصله زمانی بین شرکت در آزمون و دریافت نتیجه بر روی اینترنت حدود دو هفته می‌باشد.  این آزمون در تاریخ های متعددی و در مراکز متعددی در ایران برگزار شده و داوطلبان آزادی عمل بیشتری در انتخاب تاریخ آزمون دارند.

هزینه ثبت نام آزمون iBT به صورت معمول ۱۹۵ دلار می باشد (از ۱ جولای ۲۰۱۴ قیمت از ۱۹۰ دلار به ۱۹۵ دلار تغییر یافت) و در صورتی که رنگ آن در ETS قرمز شده باشد، Late بوده و هزیته آن برابر با ۲۳۰ دلار می باشد. پیش از هر چیز با ورود به اکانت iBT خود در وب سایت ETS.org  اقدام به ایجاد اکانت نموده و پس از جستجو در اکانت خود، تصمیمتان را در رابطه با تاریخ  و مرکز مورد نظر جهت ثبت نام آزمون iBT مشخص نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT و همچنین ریپورت های اضافی و تغییر تاریخ آزمون تنها بروش پرداخت با کارت اعتباری بین المللی می باشد.

دقت فرمائید که برای ثبت سفارش موارد مربوط به آزمون تافل به نکات ذیل توجه فرمائید.

 

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT

  1. نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به اکانت شما در سایت https://toefl-registration.ets.org/TOEFLWeb/extISERLogonPrompt.do
  2. شهر، تاریخ و مرکز (center) آزمون
  3. شماره ملی یا گذرنامه
  4. ملیت
  5. لطفاً اطمینان حاصل کنید که فیلدهای “ایمیل” و “شماره تماس” را به درستی پر نموده اید چرا که این فیلدها تنها راه تماس ما با شما و ارسال رسید پرداختها می باشند.

 

 

ثبت سفارش پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل

 

 

شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه (در صورت تعطیل رسمی نبودن) از ساعت ۹ تا 20 و در روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ تا  ۱۴:۳۰  به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.